Monika Rumanová

 

virtuální asistentky
pro vaše podnikání

 

Cítíte se přehlcení? Podnikání sice vzkvétá, ale vyžaduje stále více vašeho času? Delegujte část svých aktivit na nás.

Spolupráce prospěje vám, i vašemu podnikání. 

 

Učím vás delegovat

Jak si máte nastavit pravidla spolupráce, podle čeho si vybírat kolegyni nebo které úkoly můžete delegovat právě vy. Mé zkušenosti vám ušetří spoustu drahocenného času.

Nastavuji procesy

Pomohu vám nastavit proces předávání úkolů a komunikace. Tvořím Mapu podnikání, ze které vybíráme činnosti ke zjednodušení, zrušení, automatizaci nebo delegování. Nastavuji procesy pro automatickou práci asistentek bez nutnosti zadávání.

Doporučím nejvhodnější asistentku

Asistentky pro klienty vybírám na základě vlastní typologie. Je to souhra osobních charakteristik, typu vašeho podnikání a konkrétního know-how, které požadujete. 

O mně

Chci osobnostně i podnikatelsky růst. K tomu potřebuji čas na strategické činnosti, na vzdělávání a rozvoj. Proto jsem kolem sebe vytvořila tým lidí, kteří mě a mé klienty na této cestě podporují. Pečují pravidelně o operativní záležitosti a dle potřeby realizují strategické kroky vedoucí ke stanovenému cíli. Znají naše podnikání zevnitř, máme někoho, s kým můžeme posdílet své úspěchy, starosti i přátelsky brainstormovat nápady.

Tento luxus chci dopřát i vám.

Sama jsem jako virtuální asistentka pracovala mnoho let, než jsem narazila na pomyslný strop svých kapacit. Mohla jsem si vybrat – buď přibrat někoho do týmu, nebo odmítat poptávku a stagnovat. Zvolila jsem expanzi. Pokud jste vybookovaný profík v oboru, chcete vydělávat více peněz ideálně výměnou za méně osobně odpracovaného času – jste tu správně! Již jsem touto cestou prošla a ráda vám na ní budu průvodkyní a oporou. 

Efektivita, flexibilita, přesnost, hluboká znalost mnoha prostředí, rychlost- jen pro příklad. Monika dokáže nabídnout mnohem víc. Jsem velmi spokojená. Monika je opravdovým parťákem pro podnikání, který vám ušetří spoustu času nad hledáním a zjišťováním informací.

Denisa Dvořáčková

www.dartenglish.cz

Ceník služeb

Konzultace

 

Výběr z témat:

  • procesy v online podnikání
  • delegování, spolupráce s VA
  • chci podnikat jako VA

V ceně:

  • 1 hodina konzultace
  • 30 minut přípravy nebo zápisu dle rozsahu

2 400 Kč

Mapa podnikání

 

Přehledný, strukturovaný soupis činností, které ve svém podnikání děláte. Mapu si můžete vytvořit v myšlenkové mapě nebo dokumentu. 

V ceně:

  • 2x konzultace po 1 hodině
  • univerzální mapa podnikání
  • podrobný návod jak do mapy doplňovat své činnosti

6 500 Kč

Hodinové sazby 

 

Služby virtuální asistentky – 550 Kč

Odborné služby asistentky – 1 050 Kč

Zpracovávání procesů – 1 600 Kč

Reference

S Monikou jsem si dala schůzku ohledně přípravy procesů pro své startující online podnikání.
Bylo vidět, že Monika je opravdu expertkou ve svém oboru. Před schůzkou jsem jí popsala na její žádost emailem, čím se zabývám.

Díky tomu jsme na schůzce přistoupily už přímo ke konkrétním informacím ohledně ulehčení opakujících se úkonů v online podnikání.

Monika mi předala spoustu zajímavých tipů, seznámila mě i s několika programy a odkázala mě i na další zdroje, ze kterých mohu čerpat při nastavování automatizovaných procesů a zlehčit si tak to, co podnikání kreativcům jako jsem já spíš brzdí. ❤
Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost zrovna s Monikou tohle všechno probrat. Je vidět, že svou práci dělá ráda. 
Dovede s nadšením, mile, jasně a srozumitelně provést mně ne úplně příjemnou stránkou podnikání. 
Pokud si chcete podnikání ulehčit a zjednodušit, určitě doporučuji její služby.


Šárka Hošková
www.sarkahoskova.cz

Monika mi pomohla nastavit efektivitu mých služeb, což zvýšilo jejich hodnotu a ušetřilo mi spoustu času. Její práce je nejen neuvěřitelně rychlá, ale i velmi precizní. Díky své proaktivitě a vhledu dokáže rychle odhalit problém a navrhnout efektivní řešení. Vřele doporučuji její služby!“ 

Ludmila Hoosová

www.hoosova.sk

„Že mám jako virtuální asistentka co nabídnout, jsem věděla, ale komunikace s Monikou mi pomohla hlavně s technickými/procesovými záležitostmi. Ujasnila jsem si, jak s klientem komunikovat co nejsnadněji a co vše zařídit (e-mail, hesla, smlouvy a podobně). Zkrátka, jak si nastavovat budoucí spolupráci jako profík, a ne jako holka pro všechno od vedle.“ 

Barbora Obstová

www.barboraobstova.cz

Nedávno jsem měla konzultaci s Monikou, kde jsme řešily delegování části mých služeb tak, abych já dělala jen to klíčové a o zbytek se mohl starat někdo jiný. Monika si nechala vysvětlit, jak to probíhá a nastínila, jak by se to dalo udělat. Po skončení konzultace jsem měla několik poznámek, jak to udělat a čekala jsem na slíbený shrnující mail. A ten byl fakt hustej. Naprosto jsem nečekala tak přesně a podrobně popsaný proces, který lze velmi snadno delegovat. Vše do sebe zapadalo, byly tam promyšlené detaily, na které bych určitě zapomněla, všechno to dávalo smysl. Pokud přemýšlíte o delegování, rozhodně doporučuji si nechat procesy sepsat od Moniky, protože takhle perfektní výstup sami nevymyslíte ani ve snu.

Lucie Dědková

www.mentorkalucie.cz

„Neúspěšný ztrátový byznys si většina z nás zvládne ukočírovat sama. Ten úspěšný už ne.

Já na to sice opakovaně upozorňuji, ale vždycky je kam se posunout. A mě teď tedy posunula Monika. A to tak, že hodně.

Jak to vypadá v praxi? Změnila jsem styl delegování. Z „korektury si sama neudělám, tak to nechám dělat“ na „osobně musím dělat jenom texty, konzultace a správu skupiny, všechno ostatní deleguji“.

Monika si během naší konzultace poslechla, v jaké jsem situaci, kdo mi může pomáhat a hlavně kam se chci posunout. A velmi důrazně mi doporučila, abych s delegováním začala už teď, ne až mi všechno spadne na hlavu a nebudu mít čas se svou VA komunikovat.

Kromě toho doporučila konkrétní nástroje, postupy, vysvětlila, kde se nejčastěji při komunikaci s VA dělá chyba, co se dá čekat a co už je vyšší asistentská.

Teď jsem díky Monice udělala takové kroky, aby začátek mého dalšího projektu nedoprovázel chaos, zmatek a zmar.

Takže ANO, DOPORUČUJI!!!

 

Jana Svobodová

www.marketing-svobodova.cz

Neodkládejte to.

Zjednodušte si podnikání hned teď!

1 + 3 =