Agentura Moniky Rumanové

Jak na efektivní podnikání

Udělejte si pořádek ve svých podnikatelských aktivitách!

Kurz vás provede konkrétními kroky, jak na to.

Vytvořte si postupy činností, které vám podnikání zjednoduší, a nebo které můžete snadno delegovat.

Mnoho let jsem spolupracovala s úspěšnými podnikateli a měla tak možnost vidět, jak tito lidé řídí několik velkých projektů najednou. A to sami jen ve spolupráci se mnou nebo se 2-3 externisty okolo sebe.

 Všichni měli společné  jedno – velmi dobře propracovaný systém = procesy.

 Tyto zkušenosti sdílím v kurzu.

Procesy, Rumanová

Ve svém podnikání jsem se dostala do fáze, kdy jsem byla naprosto zahlcená činnostmi a úkoly a dělala vždy to, co aktuálně nejvíc hoří. Bez odpočinku, ale i nějakých větších posunů. Dospěla jsem do bodu, kdy jsem potřebovala delegovat, jinak se zblázním. 🙂 A tak jsem dostala tip na Moniku. Chtěla jsem začít delegovat okamžitě, měla jsem čerstvě VA. Monika mi proto doporučila svůj kurz. Podle postupů a doporučení jsem byla schopna svoje činnosti a procesy jednoduše, bez zbytečného větvení začít hned postupně zpracovávat. Udělala jsem si jasno v tom, co mohu svojí VA hned předat a jakým způsobem a co potřebuji dělat sama. Získala jsem nadhled a viděla jsem, kde trávím zbytečně moc času. Jednotlivé lekce byly stručné, časově nenáročné, přitom návodné. Všechny vedly k okamžitému zapracování do vlastního podnikání. Během jednoho týdne jsem udělala velký kus práce a zároveň už byla schopna i úkolovat svoji VA. Je to úleva, moc děkuji a kurz jednoznačně doporučuji všem, kdo si potřebují uklidit ve svém podnikání 🙂

Barbara Večeřová

Kurz se skládá ze 4 na sebe navazujících modulů:

  1.  Přehled vašich činností v podnikání
  2.  Soupis postupů
  3.  Tvorba šablon
  4.  Delegování

 Forma:

E-mailová s pdf soubory se zadáním úkolů, včetně praktických ukázek, jak by měl vypadat výsledek. 

 

Co získáte?

  • Návod, jak si udělat přehled v podnikatelských činnostech
  • Praktické informace o delegování (co, jak, na koho…)
  • Praktické příklady – několik zpracovaných univerzálních šablon a procesů
  • Postup, který můžete opakovat do nekonečna pro všechny své činnosti a projekty

Cena:  990 Kč

Před kurzem mě od delegování odrazovalo, že mi zabralo více času, než kdybych si zadávanou práci mnohdy udělala sama. Monika mi ukázala, jak nad delegováním přemýšlet a dala k němu základní návod. Výsledkem pro mě bylo konkrétní zadání jedné z mých činností pro virtuální asistentku, se kterou navazuji spolupráci. Spolu se zodpovězením všech navazujících otázek to pro mě přineslo jistotu, že jdu tím správným směrem.

Jana Pokorná

Kurz bych doporučila každé podnikatelce, která potřebuje začít delegovat a není si jistá, zda má co delegovat a jak to případně prakticky udělat. Provádí podstatou procesu delegování a ukazuje, jak to dělat efektivně i na co se zaměřit při výběru asistentky a dalších odborníků potřebných pro spolupráci.

Ludmila Hoosová

Kurz je rýchly, časovo nenáročný a zároveň naplní očakávania. Pomoze Vám detailne si zmapovať aktivity a postupy vo firme. S tými, potom môžete ďalej podľa potreby pracovať. Ja som vďaka kurzu dokázala delegovať ďalšie činnosti našej asistentka, čo je úžasná úľava. Kurz určite odporúčam.

Maria Marinčáková

Kurz bych doporučila každé podnikatelce, která potřebuje začít delegovat a není si jistá, zda má co delegovat a jak to případně prakticky udělat. Provádí podstatou procesu delegování a ukazuje, jak to dělat efektivně i na co se zaměřit při výběru asistentky a dalších odborníků potřebných pro spolupráci.

Eva Jakešová