Reference

Procesy | efektivita | delegování

Co o mé práci říkají klientky? 

Spolupráce se mnou a týmem virtuálních asistentek

Ja nemám slov to čo zažívam s Monikou a Martinou je splneny sen, ziaden stres vsechno jde a keď sa chybka niekde z mojej strany objavi vsetko sa krasne vyriesi. Ja sa plne venujem len svojej kreativnej tvorbe mam volnost a cas. Dakujem na tisic krat a vrelo Moniku doporucujem. Je to profesionalka a uzasna bytost. 

Katarína Brič

www.katarinabric.com

Monika její tým báječných VA: ze spolupráce s Monikou a členkou jejího dream teamu Martinou jsem zkrátka nadšená! Sama jsem se předtím několikrát pokoušela spolupráci s VA navázat, ale vždy to tak nějak vyšumělo, prostoje i u ní i u mě a nikdy k pořádné spolupráci nedošlo.
S Monikou to ale všechno parádně odsýpá už od první domluvy. Žádné zybtečné prostoje, vše hladce plyne, dodržení termínů a já mám krásné popisky na webu a někoho, na koho se mohu naprosto spolehnout. Co víc si přát!
Ještě jednou děkuji 
Zuzana Šnajdrová

www.zuzanasnajdrova.com

Procesování

S Monikou jsem si dala schůzku ohledně přípravy procesů pro své startující online podnikání.
Bylo vidět, že Monika je opravdu expertkou ve svém oboru. Před schůzkou jsem jí popsala na její žádost emailem, čím se zabývám.

Díky tomu jsme na schůzce přistoupily už přímo ke konkrétním informacím ohledně ulehčení opakujících se úkonů v online podnikání.

Monika mi předala spoustu zajímavých tipů, seznámila mě i s několika programy a odkázala mě i na další zdroje, ze kterých mohu čerpat při nastavování automatizovaných procesů a zlehčit si tak to, co podnikání kreativcům jako jsem já spíš brzdí. ❤
Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost zrovna s Monikou tohle všechno probrat. Je vidět, že svou práci dělá ráda. 🌹
Dovede s nadšením, mile, jasně a srozumitelně provést mně ne úplně příjemnou stránkou podnikání. 🌼🌹
Pokud si chcete podnikání ulehčit a zjednodušit, určitě doporučuji její služby.
Šárka Hošková

www.sarkahoskova.cz

“Neúspěšný ztrátový byznys si většina z nás zvládne ukočírovat sama. Ten úspěšný už ne.

Já na to sice opakovaně upozorňuji, ale vždycky je kam se posunout. A mě teď tedy posunula Monika. A to tak, že hodně. 

Jak to vypadá v praxi? Změnila jsem styl delegování. Z “korektury si sama neudělám, tak to nechám dělat” na “osobně musím dělat jenom texty, konzultace a správu skupiny, všechno ostatní deleguji”.

Monika si během naší konzultace poslechla, v jaké jsem situaci, kdo mi může pomáhat a hlavně kam se chci posunout. A velmi důrazně mi doporučila, abych s delegováním začala už teď, ne až mi všechno spadne na hlavu a nebudu mít čas se svou VA komunikovat.

Kromě toho doporučila konkrétní nástroje, postupy, vysvětlila, kde se nejčastěji při komunikaci s VA dělá chyba, co se dá čekat a co už je vyšší asistentská.

Teď jsem díky Monice udělala takové kroky, aby začátek mého dalšího projektu nedoprovázel chaos, zmatek a zmar.

Takže ANO, DOPORUČUJI!!!

 

Jana Svobodová

www.marketing-svobodova.cz

Efektivita, flexibilita, přesnost, hluboká znalost mnoha prostředí, rychlost- jen pro příklad. Monika dokáže nabídnout mnohem víc. Jsem velmi spokojená. Monika je opravdovým parťákem pro podnikání, který vám ušetří spoustu času nad hledáním a zjišťováním informací.

Denisa Dvořáčková

www.dartenglish.cz

Nedávno jsem měla konzultaci s Monikou, kde jsme řešily delegování části mých služeb tak, abych já dělala jen to klíčové a o zbytek se mohl starat někdo jiný. Monika si nechala vysvětlit, jak to probíhá a nastínila, jak by se to dalo udělat. Po skončení konzultace jsem měla několik poznámek, jak to udělat a čekala jsem na slíbený shrnující mail. A ten byl fakt hustej. Naprosto jsem nečekala tak přesně a podrobně popsaný proces, který lze velmi snadno delegovat. Vše do sebe zapadalo, byly tam promyšlené detaily, na které bych určitě zapomněla, všechno to dávalo smysl. Pokud přemýšlíte o delegování, rozhodně doporučuji si nechat procesy sepsat od Moniky, protože takhle perfektní výstup sami nevymyslíte ani ve snu.

Lucie Dědková

www.mentorkalucie.cz

Monika mi pomohla s nastavením efektívnosti mojich služieb, čo zvýšilo ich hodnotu a mne ušetrilo kopu času. Jej práca je nielen neuveriteľne rýchla, ale aj veľmi precízna. Vďaka svojej proaktivite a nadhľadu dokáže rýchlo odhaliť problém a navrhnúť efektívne riešenie. Jej služby vrelo odporúčam!

Ludmila Hoosová

www.ludmilahoosova.sk

Monika mi pomohla vyřešit všechny mé otázky ohledně zadávání práce. Poradila mi, jak do toho
naskočit a jak to udělat, abych se vešla do kalkulací, které jsem spočítala pro sebe, ale nepočítala
jsem s tím, že z nich budu platit někoho dalšího – kdo je třeba dražší, nebo není tak (zbytečně)
uspěchaný jako já.

To, co doposud vypadalo jako nepřekonatelný krok, mi po konzultaci přišlo jako běžná, samozřejmá a úplně jednoduchá věc. Jde to najednou úplně samo.

Co jsme řešily?

 • Jak zadat práci a jak si ji nechat odevzdat – dokonce i to může řešit VA, další ušetření času!
 • Jak VA nacenit – tak, abych ještě navíc nemusela doplácet.
 • Jak si část tohoto procesu opět automatizovat.
 • Dostala jsem ujištění, že to, co už se snažím nějak dělat, je správně. Že jdu správnou cestou.
 • Největší obavy jsem měla z toho, jak a kdy to prezentovat svým klientkám. To když mi konečně došlo, že web je opravdu záležitost pro víc lidí. A že to nejlepší, co mohu udělat, je tu práci rozdělit podle toho, co komu jde nejlépe.
 • Monika mi pomohla i určit, co a jak delegovat virtuálním asistentkám tak, aby mi to co nejvíce pomohlo.

Co z toho vyplývá?

 • Mám více času na sebe a tu část práce, která mi jde nejlépe.
 • Stále mám celý projekt pod kontrolou a stále za něj stejně zodpovídám. Výsledná práce pořád splňuje moje požadavky na kvalitní web.
 • Některé dny si mohu dovolit pracovat z mobilu a houpací sítě na dvoře. Taková plážovka 😀 To je pro mě – uvázanou celý den ke stolnímu PC – velká svoboda. Mohu se věnovat strategiím, obsahu a konzultacím, místo řešení instalací wordpressu, objednávání hostingových služeb, nastavování pluginů a úpravám šablon.
 • VA už jsem jednou zkusila, ale asi jsem nevěděla, co od toho očekávám a začala si myslet, že to není
  pro mě. No, je, jen to chce vzít z jiné strany.

Mockrát děkuji a Moniku rozhodně doporučuji, osvobodila mě

Bára Vlášková

www.baravlaskova.cz

Konzultace – spolupráce s virtuální asistentkou

Minulý týden mi došla trpělivost a rozhodla jsem se, že bez asistentky už to prostě dál nejde.

Monika mi pomohla s orientací v tématu, abych si dokázala VA dobře vybrat. Poradila mi nejen jak, ale také kde. Co promyslet, jak si co nastavit, jaké nástroje mohu využívat při řízení procesů atd.

Nejvíc top byly její rady z praxe, které nevygooglíte.

P.S. Od včerejška mám VA a cítím se božsky.

Veronika Pačesová

www.veronikapacesova.cz

Že mám jako virtuální asistentka co nabídnout, jsem věděla, ale komunikace s Monikou mi pomohla hlavně s technickými/procesovými záležitostmi. Ujasnila jsem si, jak s klientem komunikovat co nejsnadněji a co vše zařídit (e-mail, hesla, smlouvy a podobně). Zkrátka, jak si nastavovat budoucí spolupráci jako profík, a ne jako holka pro všechno od vedle.

Barbora Obstová

www.barboraobstova.cz

Neustále hledám nové možnosti, jak jako virtuální asistentka nabídnout svým klientům co nejefektivnější komunikaci a jak jim co nejvíce usnadnit delegování úkolů na mě. V Monice jsem v tomhle ohledu našla pravý poklad 🙂 Konzultace s ní mi pomohla nejen k nastavení přehlednější komunikace, ale i k celkovému zprocesování mého systému práce. Shrnující výpis z konzultace mi navíc stále pomáhá systém dále zdokonalovat.

Michaela Divišová

www.internetovasekretarka.cz

Konzultace předčila moje očekávání. Můj záměr byl, že jsem chtěla zjistit, jak funguje VA, jaká je její práce, co přesně dělá atd. 

Tady se zadání trochu minulo..ale naopak jsem „dostala“ asi mnohem víc. Praktické tipy i jak začít podnikat, co dělat, na co se zaměřit, s čím začít a jak. 

Každopádně, bylo to poradenství na míru ušité si myslím přímo mě, mému osobnostnímu typu. 

Monika má patrně nadání i na dálku odhadnout, o jaký typ člověka jde a tomu konzultaci přizpůsobit – což je do poradenství opravdu plus.

Skvěle vypíchla ty body, které já potřebuji. Skoro bych řekla, že to je poradenství/konzultace takové kariérové/celoživotní.

Lucie

Napište mi